O spoločnosti

O spoločnosti
Naša spoločnosť RT eko s.r.o pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2011,ale v danej oblasti máme viac ako šestnásť ročné skúsenosti

Za ten čas sme mali mnoho realizácii. Hlavne sme získali nespočetne veľa skúseností ako aj pri rôznorodosti pováh a potrieb našich zákazníkov ,tak i pri návrhoch vhodnej voľby systému, a taktiež vhodným výberom technológie .

Čo znamená, že ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne.
Firma RT-eko zabezpečuje kompletné systémy vykurovania (podlahové, stenové, stropné, radiátorové a poprípade elektrické podlahové vykurovanie), stropného chladenia (suchý systém, mokrý systém, temperovanie betónového jadra) ako aj rozvody vody a kanalizácie. 

Taktiež realizujeme zdroje tepla či chladu ako sú napríklad tepelné čerpadlá, slnečné kolektory, plynové kotly.... Nič nám neuniklo ani pri riadenom vetraní, riešime kompletné rozvody vzduchu pre rekuperáciu aj s montážou rekuperačných jednotiek či už centrálnych, alebo decentrálnych.
O spoločnosti
O spoločnosti
Celé dielo realizujeme na kľúč. Začíname návrhom a cenovou ponukou cez dodanie, nainštalovanie a odovzdanie. Po odovzdaní diela poskytujeme záručný a pozáručný servis. 

Ako jediný na trhu ponúkame na nami zrealizované práce 5 ročnú záruku. V prípade, že Vás oslovil náš prístup a skúsenosti, budeme radi ak nás oslovíte cez kontaktný formulár, mailom alebo telefonicky. Tešíme sa na Vás.
Vaše RT eko s.r.o.

Máte akúkoľvek otázku?

Nebojte sa nás kontaktovať, radi vám so všetkým poradíme
KONTAKT
facebook-official